Różnicowanie struktur głowy u zarodków gadów

Tutor: dr hab. Weronika Rupik

Student: Dawid Muniowski

Spotkania polegały na analizie preparatów histologicznych, rozpoznawaniu różnicujących się struktur głowy zarodków jaszczurek, wykonywaniu zdjęć wybranych struktur (oko, oko ciemieniowe, szyszynka), wyborze zdjęć do prezentacji posterowej, nauce robienia posteru, wykonaniu posteru oraz ćwiczeniu prezentacji uzyskanych wyników.
W ramach spotkań udało się przygotować poster „Różnicowanie struktur głowy anolisa brązowego Anolis sagrei (Squamata, Iguania)”, który został zaprezentowany na XXXIII Konferencji Embriologicznej w Olsztynie.

Różnicowanie struktur głowy u zarodków gadów

Tutor: dr hab. Weronika Rupik