Rozwijanie profesjonalnych umiejętności wdrażania środowiskowych modeli numerycznych

Tutor: dr Bartosz Łozowski

Student: Paweł Wcisło, biotechnologia, I rok, studia II st.

W ramach spotkań tutorskich Student nabył umiejętności samodzielnego przygotowania i uruchomienia modelu matematycznego AEM3D w zakresie podstawowych funkcji (m.in. batymetria, hydrodynamika, śledzenie wirtualnej cząsteczki chemicznej, wpływ warunków meteorologicznych). Efekt działania modelu został zaprezentowany w formie grafik i filmów wykonanych za pomocą dedykowanego programu. Wyniki symulacji zostały poddane analizie i omówione.

Tutor: dr Bartosz Łozowski

Student: Paweł Wcisło, biotechnologia, I rok, studia II st.