dr Anna Markowicz certyfikat I

dr Anna Markowicz

Foto: Zbigniew Kuc

 

Jestem mikrobiologiem szczególnie zainteresowanym wpływem zanieczyszczeń organicznych (WWA, antybiotyki) i nieorganicznych (metale) na funkcjonowanie mikroorganizmów w środowisku. Moją pasją jest nie tylko nauka, ale również dydaktyka. Wolne chwile poświęcam na dobrą książkę i kabaret.

Proponuje spotkania tutorskie w obszarze naukowo-rozwojowym. Rozwój naukowy ma na celu nabycie umiejętności aktywnego poszukiwania informacji, ich analizy i interpretacji, ale także umiejętności prezentacji swojego stanowiska w postaci publicznego wystąpienia. Część rozwojowa tutoringu poświęcona jest efektywnemu zarządzaniu swoim czasem, dobrej organizacji pracy, wyznaczania sobie celów i konsekwencji w ich realizacji.

Jeśli mikrobiologia to dziedzina wiedzy, którą się interesujesz, jeśli szukasz pomysłu na swoje życie naukowe, chcesz określić swoje cele i poznać mocne strony, zapraszam do współpracy i odkrywania tajemnic mikrobów. Dokładna tematyka tutoriali wynikać będzie z naszych wspólnych rozmów i ustaleń, a sam tutorial polegał na realizacji wspólnie zaplanowanego projektu.

 

Kontakt

anna.markowicz@us.edu.pl

Katedra Mikrobiologii

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

ul. Jagiellońska 28